На Львівщини затримали зловмисника, який вимагав у військовослужбовця $10 тисяч за звільнення зі служби

Зловмисника, який вимагав у "клієнта"-військовослужбовця 10 тисяч доларів за вплив на рішення ВЛК та звільнення з військової служби, затримали у Львівській області. Про це повідомила поліція Львівської області на своєму сайті 18 жовтня.

"Встановлено, що 31-річний львів’янин вимагав у "клієнта"-військовослужбовця вказану суму, пообіцявши вплинути на рішення військово-лікарської комісії щодо звільнення його з військової служби. Зловмисника викрили слідчі відділу розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості слідчого управління поліції Львівщини спільно з оперативниками Управління Служби безпеки України у Львівській області, за процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що 16 жовтня правоохоронці затримали зловмисника в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України після одержання частини обумовлених коштів від "клієнта" у сумі 2 тисячі доларів. Затриманому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.369-2 (Зловживання впливом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна.

"Досудове розслідування триває, невдовзі суд обере підозрюваному запобіжний захід", - пише поліція.

Раніше повідомлялось, що правоохоронці ліквудували ще три схеми для ухилянтів. В одному із університетів викрито 225 фейкових студентів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
10.10.2025
15:00

“Саме такий темп Україна повинна підтримувати, щоб вижити як нація”. Огляд західних медіа

Несподіване твердження президента США Дональда Трампа, що Україна може перемогти Росію у війні, мала дивовижний вплив на західні медіа. Вони теж раптом почали писати про можливість перемоги, хоча ще нещодавно так само переконано розмірковували над...
Світ
09.10.2025
13:07

«Букет Молдавії»… Молдавські вибори як прообраз майбутніх виборів в Україні

Геополітичне протистояння ЄС-Росія, яке було суттю  парламентських виборів в Молдові, закінчилося не лише перемогою Санду та Євросоюзу, а й подальшою поляризацією молдавського суспільства на тлі поглиблення внутрішніх проблем.
Світ
08.10.2025
18:20

«Не виключено, що нам доведеться виводити з енергозабезпечення атомні електростанції». Російські ЗМІ про Україну

...Ракета «Томагавк» вже давно не наводить жаху: життя показало, що ці ракети точно не сильніші, а може, і слабші за наявні у Росії озброєння, включаючи системи перехоплення ракет. Ми і зараз станемо збивати «Томагавки», якщо вони полетять до нас».
Всі статті