На Львівщині після ракетного удару пошкоджено близько 120 будинків

У Львівській області внаслідок ракетної атаки рашистів пошкоджено близько 120 будинків, як багатоквартирних, так і у приватному секторі. Про це 15 серпня повідоми голова Львівщини Максим Козицький у інформації  станом на 16:30.

Зазначається, що найскладніша ситуація у Залізничному районі Львова, де уразило близько 100 будинків. "Найбільше ушкоджень комісія, яка обстежує постраждалі об’єкти, зафіксувала у житловому будинку на вулиці Каховській та у медичному коледжі на Патона. Також є пошкодження у будинках на Городоцькій, Трещаківського, Гарматія та Тюльпановій", -розповів він. 

Також у Львові вибило або пошкодило близько 500 вікон та понад 40 одиниць вхідних дверей. Заміни або ремонту потребують покрівлі у 6 багатоквартирних та 4 приватних будинках. У 17 квартирах з’явилися тріщини на стінах. Обстеження триває. 

Крім того, у Ставчанах 3 житлові будинки та стільки ж господарських будівель відновленню не підлягають.  А у селі Суховоля пошкоджені 4 житлових будинки в приватному секторі.

Як повідомлялося, у Львівській області внаслідок ракетної атаки pociян цієї ночі, 15 серпня, відомо про 19 постраждалих.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті