На Луганщину з РФ вже перекинули мобілізованих "з певним досвідом" – Гайдай

У Луганську область вже перекинули новомобілізованих з росії, і це люди, які мають певний військовий досвід. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай в ефірі телеканалу "1+1" 9 жовтня.

"Мобілізовані є в нас, – сказав Гайдай. – І до речі, ці перші партії найбільш небезпечні".

Він уточнив, що першими із свіжомобілізованих росіяни відправили на фронт саме тих, хто має хоч якийсь військовий досвід, хоч якесь уявлення про армію.

"Це хоча б не "айтішники", не водії, – зазначив Гайдай. – Вони хоча б служили в армії та розуміють, що і як треба робити".

Він уточнив, що інші мобілізовані, яких наразі набирають у росії, взагалі не мають жодного уявлення про військову справу.

Голова ОВА підкреслив, що ЗСУ відомо, в яких саме місцях ведеться підготовка ново мобілізованих окупантів перед відправкою на передову.

Раніше повідомлялось, що в дитячу лікарню в окупованому Лисичанську привезли 30 поранених рашистів і медперсонал.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна Світ
03.12.2025
10:00

Бути українцем в РФ… Чи зацікавлена наша держава у підтримці етнічних українців в країні-агресорці?

Вона просить, щоб Україна включила його до відповідних списків. Принаймні, це дасть йому надію, а російські тюремники будуть знати, що він в полі зору офіційних органів України та міжнародних структур.
Світ
02.12.2025
11:13

“Для Зеленського кожен день виживання буде відчуватися як перемога”. Західні медіа про Україну

“Нічого про права людини, гуманітарне право, міжнародне право чи принципи. Це створює нову європейську “архітектуру безпеки”, повну дірок”
Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Всі статті