На Луганщині Сили оборони зупинили три спроби росіян наступати у Серебрянському лісі

Російсько-окупаційні війська здійснили три спроби наступу в районі Серебрянського лісу на Луганщині, проте Сили оборони відбили усі атаки. Про це 4 грудня повідомив у Телеграмі голова обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

"За вчора противник відкривав вогонь з артилерії та мінометів в бік Макіївки, Невського, а також Білогорівки. Три атакувальні спроби ворога зупинені у Серебрянському лісі, де він намагався штурмувати при підтримці авіації", - написав Лисогор.

Він додав, що жителі, які залишаються в прифронтових сілах, можуть розраховувати на отримання гуманітарної допомоги.

"Вже підготували наступний вантаж із продуктами харчування та засобами гігієни, який Красноріченській громаді надали в Донецькій обласній організації Товариства Червоного Хреста України. Його доставлять жителям Невського, Макіївки, Греківки та Новолюбівки протягом грудня», - зазначив голова ОВА.

При цьому Лисогор, коментуючи ситуацію на окупованих територіях регіону, заявив, що у так званій "ЛНР" спостерігається дефіцит вакцин для новонароджених. Зокрема, є проблеми із надходженням вакцини для щеплення проти туберкульозу, яку необхідно чекати по декілька місяців. Вакцина від кашлюку, дифтерії та правця у багатьох містах відсутня взагалі.

Як повідомлялося, окупанти заборонили на Луганщині День святого Миколая і зігнали дітей дивитися на "Бабая".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
22.04.2026
10:52

«…Чи зможемо ми після підписання мирної угоди підготуватися до великого протистояння із Заходом». Російські ЗМІ про Україну

Наскільки в такій ситуації працюватиме 5-та стаття статуту НАТО, чи збережеться альянс до того моменту в колишньому вигляді - це питання. І, ймовірно, не найближчого майбутнього.
Донбас
19.04.2026
17:50

Дмитро Дюжев читав Пушкіна і заряджав жителів Донецька на оптимізм. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу виступали в ролі психотерапевта, наполегливо навіюючого жителям "ДНР" і "ЛНР", як добре вони живуть і який правильний вибір зробили "республіки" дванадцять років тому. На позитив заряджали як місцеві царьки,...
Світ
16.04.2026
12:00

«Зеленському в Угорщині обміняли шило на мило». Російські ЗМІ про Україну

«Тиса» виступає проти членства України в ЄС і поставок зброї ЗСУ, а її лідер і майбутній прем'єр Угорщини Петер Мадяр критикує Київ за дискримінацію угорської меншини в Закарпатті так само жорстко, як Орбан.
Всі статті