На Луганщині СБУ знищила склад боєприпасів та броньовану техніку окупантів

У Сватівському районі га Луганщині СБУ знищила склад боєприпасів та броньовану техніку окупантів. Про це повідомив у Телеграм очільник Луганської ОВА Артем Лисогор.  

Як повідомляється, співробітники ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях зібрали розвіддані щодо розміщення складу боєприпасів та бронетехніки агресора на лінії бойового зіткнення у Сватівському районі. 

У результаті двох нічних бойових вильотів БПЛА цілі успішно уражено.

Як повідомлялося, СБУ та Нацполіція викрили на Одещині рекетирів, які видавали себе за правоохоронців і "обкладали даниною" ухилянтів. 

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті