На Луганщині окупанти хочуть перетворити на катівню колонію, де вербують до загонів "Шторм-Z"

Російські загарбники вирішили перетворити на катівню колонію в окупованому Суходольську на Луганщині, звідки вербують до штрафних військових підрозділів "Шторм-Z". Про це повідомив у Телеграмі 3 січня голова ОВА Артем Лисогор.

Зазначається, що тих солдатів, яких не вдалося відправити на так звані "м’ясні штурми", переводять до виправних закладів на території РФ, де з новачками проводять "виховні роботи".

"Завдання зверху - якомога швидше вивільнити територію колонії. В кого є гроші - купує собі волю, як то було при наборі до "вагнерівців", - написав Лисогор.

За його словами, жителі Суходольська вже зараз збентежені погіршенням криміногенної ситуації в населеному пункті і навколо.

Як повідомлялося, окупанти вивезли з Луганщини під конвоєм до росії 43 своїх дезертирів.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті