На Луганщині ліквідовано групу військ ворога

У Луганській області за допомогою артилерії ліквідовано групу рашистів. Ппо це повідомив Генштаб ЗСУ у Facebook.

"Військовослужбоці 3-го окремого полка СпП імені князя Святослава Хороброго у взаємодії з дружнім підрозділом допомогли ліквідувати групу військ противника на Луганщині". – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що оператори БПЛА за допомогою коптера виявили ворожу групу, яка "заблукала" в луганських степах. Скорегувавши вогонь артилерії та мінометного розрахунку, спецпризначенці ЗСУ знищили окупантів.

Раніше повідомлялось, що ЗСУ знищили 820 окупантів за минулу добу.

Статті

Донецьк
08.02.2023
22:00

Донеччани масово закривають свої профілі в соціальних мережах. Донецький щоденник

Сьогодні у Донецьку можна говорити лише про те, про що розповідають по телевізору та що друкують у місцевих газетах. "Тихіше, нас можуть слухати", - ця забута фраза часів СРСР повернулася у повсякденне життя донеччан.
Країна
08.02.2023
10:50

Аміачне питання.  Або $2,4 млрд для росіян

Аміак залишається єдиним російським сировинним товаром, який зараз не транспортується через Україну у зв'язку з військовою агресією Росії. Газ, нафта та дизельне паливо весь цей час продовжують надходити до ЄС трубопроводами, побудованими в...
Світ
07.02.2023
04:02

«Росія застосує всю військову міць, щоб США не переступали небезпечну межу». Російські ЗМІ про Україну

Конфлікт в Україні як і раніше перебуває у стадії, яка передує новому загостренню. Бажання «гасити багаття» офіційний Київ, як і раніше, не має. Натомість є бажання (і минулий досвід виконання таких бажань) діяти поза межами того «консенсусу», на...
Всі статті