На Луганщині фіксується збільшення кількості важкопоранених російських військових - Генштаб

На Луганщині фіксується збільшення кількості важкопоранених російських військових. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ 17 березня у вечірньому зведенні.

"В місті Сватове Луганської області, в одній з будівель, яка знаходиться в східній частині міста, розташовано новий шпиталь окупантів. Наразі там перебуває близько 30 важкопоранених військових зс рф, які були завезені туди протягом останніх двох діб. Загалом відзначається збільшення кількості важкопоранених російських військових - евакуаційних рейсів на територію росії побільшало з двох до трьох на тиждень", - йдеться у повідомленні. 

Також зазначається, що до обслуговування поранених залучають місцевих жителів, які мають хоч якусь медичну освіту.

Як повідомлялося, до Біловодської районної лікарні на окупованій Луганщині привезли 150 поранених "вагнерівців".

 

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті