На Луганщині батькові полеглого 19-річного воїна Володимира Кофанова передали орден "За мужність"

На Луганщині батькові полеглого 19-річного воїна Володимира Кофанова передали орден "За мужність" III ступеня. Про це 11 грудня у Телеграм повідомляє Луганська ОВА.

"Володимиру Кофанову було всього 19 років, коли він загинув в бою. Народився хлопець в селищі на Новоайдарщині. Військову службу проходив в лавах 3-го прикордонного загону ім. Євгенія Пікуса. Днями командування загону вручили орден "За мужність" III ступеня (посмертно) батькові нашого полеглого воїна", - йдеться у повідомленні.

Старший солдат Володимир Кофанов загинув у квітні 2023 року внаслідок артилерійського обстрілу в районі Федорівки на Донеччині.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті