На Київщині внаслідок падіння уламків БПЛА пошкоджено будинки, тривога тривала 12 годин

Внаслідок падіння уламків БПЛА пошкоджено будинки в київській області. Про це повідомив голова Київської ОДА Руслан Кравченко у facebook 8 листопада. 

"Станом на 9:00 внаслідок падіння уламків збитих ворожих цілей зафіксовані пошкодження 6 приватних будинків у двох районах. Зокрема вибиті вікна, пошкоджені дахи, фасади та паркани. Всім власникам пошкоджених помешкань буде надана вся необхідна допомога у відновленні. Крім того, пошкоджено 4 вантажівки та 2 легкові авто, а також гаражні приміщення", - сказано в повідомленні. 

Кравченко зазначив, що минулої ночі ворог атакував Київщину ракетами та БПЛА. Повітряна тривога тривала понад 12 годин. В регіоні працювали сили ППО. Є збиті ворожі цілі, влучань в об’єкти критичної чи житлової інфраструктури не допущено. 

Крім того, в двох районах сталося загоряння трав'яного настилу та лісової підстилки. Також виникла пожежа у приміщенні недіючої АЗС. Всі пожежі оперативно ліквідовані. 

Раніше повідомлялось, що російські безпілотники атакували Київщину, є поранені, одна людина у важкому стані.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
10.09.2025
11:10

«Ніхто, крім нашого солдата, не наближає мир у нашому розумінні». Російські ЗМІ про Україну

"Російська зона – це Новоросія і Київ, західна зона – області, які відійдуть Угорщині та Польщі, і, нарешті, демілітаризована зона – це Україна. Від Житомира до Рівного".
Луганськ
09.09.2025
11:39

Щоденник матері 18-річного добровольця: Розбаланс між офіційними новинами й реаліями травмує

Його відпускають на ВЛК за місцем реєстрації на два дні. Відпускає людина під свій ризик, бо можна ж отримати чергового СЗЧ. А на ВЛК призначають прийом ключового лікаря на дату ЧЕРЕЗ 20 ДНІВ!
Донбас
07.09.2025
14:14

Намальований "герой" Олександр Захарченко і Пушилін, який роздає порожні обіцянки. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулої неділі на окупованому Донбасі під пильною увагою місцевих ЗМІ відзначали День Донецька, День Шахтаря та імітували всенародну скорботу з приводу річниці ліквідації ватажка «ДНР» Олександра Захарченка
Всі статті