На Київщині невідомі поцілили дротиками у лебедя: птаха вдалося врятувати

На Київщині врятували пораненого дротиками лебедя. Про це повідомляє  ДСНС Київщини. 

До рятувальників Білоцерківського району від небайдужих громадян надійшло повідомлення з проханням про допомогу пораненому лебедю у м. Сквира на вулиці Дюканова.

Вже на місці рятувальники побачили заплутаного в мотузці  птаха в очереті. Рятувальники відразу приступили до порятунку пернатого.  

"Надзвичайникам добряче довелося попрацювати аби зловити його та доставити на сушу.  Лебідь пручався  і як виявилося недарма… Розплутуючи лебедя з мотузки, на велике здивування, працівники ДСНС виявили, що лебідь має поранення -  хтось поцілив в нього чотирьома дротиками. Пораненого птаха передали працівникам Українського товариства мисливців і рибалок Сквирщини.  Зараз цьому красеню нічого не загрожує, але така жорстокість наводить на певні роздуми… Інколи людина, гірша за звіра", - йдеться у повідомленні.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті