На Курахівському напрямку тривають 24 бої одночасно, найгарячіше біля Іллінки та Новоселидівки

Росіяни атакували на Курахівському напрямку 41 раз з початку доби, цей напрямок є найгарячішим. Про це йдеться в оперативній інформації Генштабу ЗСУ станом на 16:00 12 листопада. 

"На Курахівському напрямку загарбники атакували 41 раз поблизу Іллінки, Новоселидівки, Вознесенки, Новодмитрівки, Дальнього та Антонівки. 17 спроб окупантів просунутися вперед вже відбито. Бої тривають - найгарячіше на цей момент біля Іллінки та Новоселидівки. Авіація противника завдала ударів по Кураховому, Дальньому та Андріївці, скинувши при цьому десять КАБ", - сказано в повідомленні.

Загалом від початку доби вже відбулося 110 бойових зіткнень. 

На Харківському напрямку противник чотири рази штурмував позиції наших підрозділів. В районі Вовчанська точиться бій. Також ворог завдав авіаударів КАБами по Липцях та району Вільчі. 

На Куп’янському напрямку з початку доби російські окупанти проводили наступальні дії біля Колісниківки, Загризового, Кругляківки та Лозової. П’ять боєзіткнень тривають.

На Лиманському напрямку противник двічі атакував біля Новомихайлівки та Торського. Завдавав авіаційних ударів по Тернах.

На Торецькому напрямку окупанти за підтримки бомбардувальної авіації п’ять разів намагалися витіснити наші підрозділи із займаних позицій у районах Торецька та Щербинівки, на даний час триває бій.

На Покровському напрямку противник здійснив 24 штурмові дії у районах населених пунктів Миролюбівка, Промінь, Лисівка, Григорівка, Пустинка та Новоолексіївка. Сили оборони України стримують натиск військ рф та відбили 13 атак, наразі ще точаться дев’ять боїв.

На Времівському напрямку противник дев’ять разів йшов на штурм позицій наших захисників поблизу Рівнополя, Новодарівки та Трудового. Шість боєзіткнень триває, також під удари бомбардувальної та штурмової авіації ворога потрапили Темирівка, Зелене Поле, Велика Новосілка та Роздольне. 

На Оріхівському напрямку відмічається активність ворожої авіації, не припиняються обстріли населених пунктів та позицій наших військ. Ударів зазнали Запоріжжя, Кам’янське, Мала Токмачка та Степногірськ. 

На Придніпровському напрямку українські воїни відбили дві ворожі атаки, ще одне боєзіткнення триває.

На інших напрямках обстановка суттєвих змін не зазнала.

"Сьогодні від вогню ворожої артилерії та мінометів на Харківщині, Чернігівщині та Сумщині постраждали, зокрема, громади населених пунктів Павлівка, Журавка, Волфине, Високе, Басівка, Новеньке, Бачівськ, Будки, Хрінівка, Тимофіївка, Студенок та Водолаги. Потерпали від ударів авіації армії терористів Басівка та Юнаківка", - сказано такод у повідомленні.

Раніше повідомлялось, що військове командування працює над зміцненням позицій на Курахівському напрямку фронту.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
08.03.2026
18:37

Back in the USSR. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в центрі уваги ЗМІ окупованого Донбасу був старт незаконних виборів до Державної думи країни-агресора в Донецькій і Луганській областях України і, звичайно ж, всенародне святкування 8 березня. Публікації на ці теми виразно пахли...
Країна
05.03.2026
15:00

Крим у стані тривоги: 12 років окупації й системних проблем

"Так, Росія незаконно забрала Крим у 2014 році, так само як зараз робить це з іншою територією України. Але це вже сталося, і будемо відверті, ніякий чесний референдум чи голосування сьогодні не на боці України..."
Світ
04.03.2026
15:00

«Противники врегулювання повинні чітко розуміти, що жарти скінчилися». Російські ЗМІ про Україну

...Місцеві представники руського опору діляться спостереженнями і не приховують: депресія все більше охоплює руських людей, які досі залишаються по той бік лінії бойового зіткнення
Всі статті