На Курахівському напрямку Сили оборони відбили 56 атак - Генштаб ЗСУ

Протягом минулої доби зафіксовано 140 бойових зіткнень. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ 6 листопада.

За минулу добу авіація, ракетні війська та артилерія Сил оборони уразили 7 районів зосередження особового складу, озброєння і військової техніки, дві наземні станції управління БпЛа, один пункт управління та один польовий склад боєприпасів загарбників.

На Харківському напрямку ворог вісім разів безуспішно намагався вклинитись в оборону наших захисників неподалік Вовчанська.

На Куп’янському напрямку за добу відбулося вісім атак окупантів. Сили оборони відбивали штурмові дії противника неподалік Загризового, Синьківки та Кругляківки. На даному напрямку ворог активно застосовував авіацію.

На Лиманському напрямку ворог, за підтримки авіації, атакував вісім разів. Намагався вклинитися в нашу оборону поблизу Греківки, Твердохлібового, Новомихайлівки, Макіївки, Тернів та Катеринівки.

На Сіверському напрямку українські захисники відбили один штурм російських загарбників поблизу Білогорівки.

За підтримки авіації, окупанти двічі атакували у районах Білогорівки на Краматорському напрямку.

Активно застосовуючи бомбардувальну авіацію на Торецькому напрямку, ворог здійснив дві атаки неподалік Торецька.

На Покровському напрямку наші захисники зупинили 33 штурмові дії агресора у бік населених пунктів Промінь, Лисівка, Новогродівка, Крутий Яр, Селидове та Гродівка.

На Курахівському напрямку Сили оборони відбили 56 атак. Найактивніше окупанти намагалися просунутися в районах Вовченки, Степанівки, Іллінки, Берізки, Кремінної Балки, Катеринівки, Новоселидівки, Новодмитрівки, Гострого, Максимільянівки, Антонівки та Єлизаветівки.

На Времівському напрямку противник здійснив десять штурмів наших позицій в районі Костянтинопольського, Роздольного та Трудового.

На Гуляйпільському напрямку ворог наступальних дій не проводив, проте активно застосовував штурмову авіацію в районі населеного пункту Білогір’я.

На Оріхівському напрямку окупанти один раз без успіху атакували у бік Оріхова.

На Придніпровському напрямку за минулу добу наші захисники зупинили три спроби російських загарбників просунутися вперед, отримали жорстку відсіч, зазнавши втрат відійшли.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
23.01.2026
16:00

Музей Корсаків у Луцьку: сучасне мистецтво, бізнес і трохи донецьких мотивів

"Вартість цієї роботи – кілька мільйонів доларів, – розповідає керівниця відділу фондів Музею сучасного українського мистецтва Корсаків Катерина Михайлюк.
Країна
22.01.2026
10:55

Кадрова ротація воєнного часу: що насправді означають останні призначення у владі

Це найдивніше звільнення. Одні говорять, що це помста за Єрмака, історію з Міндічем, інші – що це прохання Кирила Буданова, бо в них достатньо напружені стосунки (не конфліктні), ще хтось – просто оновлення заради оновлення...
Світ
21.01.2026
10:40

«У визнанні суверенітету РФ над Донбасом нас задовольнить тільки «де-юре». Російські ЗМІ про Україну

Прийнято військово-політичне рішення, що тепер треба вибивати грунт з-під ніг режиму Зеленського і добивати. Треба вводити дезорганізацію не тільки в систему військового управління, а й адміністративно-господарського та соціально-побутового
Всі статті