На купʼянського ексмера колаборанта Мацегору здійчнили замах, він перебувє у критичному стані - ГУР

На екс-мера Куп'янська Геннадія Мацегору, який під час окупації Харківщини пішов на співпрацю з ворогом, здійснили замах 7 червня. Про це повідомило Головне управління розвідки (ГУР) Міноборони України у Телеграм 9 червня.

"7 червня 2024 року у місті Старий Оскіл на росії здійснено замах на зрадника України Геннадія Мацегору, який обіймав посаду міського голови Купʼянська Харківської області від партії ОПЗЖ", - сказано в повідомленні.  

Зазначається, що Мацегора добровільно пішов на повну співпрацю з російськими загарбниками. Зокрема, у червні 2022 року він підписав так званий протокол створення окупаційної Харківської адміністрації і публічно про це оголосив.  

Після звільнення Купʼянська зрадник утік з росіянами до Бєлгородської області.

У ГУР підкреслюють, що там "...московські господарі приставили до Мацегори посилену охорону, яка, однак, не вберегла мера-колаборанта".  

"Наразі московські лікарі вже другу добу поспіль намагаються завадити Мацегорі потрапити на кобзоновий концерт. Стан зрадника українського народу критичний", - йдеться в повідомленні.

Як уточнили росЗМІ, Мацегору розстріляли біля його будинку. 

"Останнім часом Мацегора працював директором фізкультурно-оздоровчого комплексу (ФОК) “Георгіївський”, - пишуть також росЗМІ.

Раніше повідомлялось, що після вдалого замаху на "главу МВС ЛНР" Корнета окупанти на Луганщині шукають партизанів.

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті