На Кримському мосту працює лише одна з трьох гілок (ФОТО)

На нових фото пошкодженого Кримського мосту видно, що діє лише одна лінія, де рухаються легкові авто, друга автомобільна та залізнична – в процесі ремонту, вантажівки – на поромі. Фото моста та порому 13 жовтня поширила американська компанія Maxar у Twitter.

"На сьогоднішніх знімках, зроблених у Криму, видно ремонтні роботи на залізничній гілці Кримського мосту, а також на пошкоджених ділянках прольоту автодорожнього/автомобільного мосту.Видно транспортні засоби, що рухаються мостом, а також пором, що перевозить вантажівки через Керченську протоку", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 8 жовтня в РФ заявили про "відновлення залізничного руху" Кримським мостом.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті