На красну площу у москві прийшов путін. Погрався "у 1941-й рік" (ФОТО)

Російський диктатор путін приїхав у москві на красну площу, оглянув озброєння часів "великої вітчизняної війни" та послухав пісню "Священна війна". Про це повідомляє Бі-бі-сі.

Зазначається, що в інтернеті розійшлося відео з путіним на бруківці красної площі, який слухає "Вставай, страна огромная" у виконанні хору, що стоїть на залізничній платформі, одягненого в шинелі старого радянського зразка.

Прес-служба кремля повідомила, що путін відвідав виставку, присвячену обороні москви під час "великої вітчизняної війни" та 81-й річниці параду 7 листопада 1941 року, з якого почався радянський контрнаступ.

Як відомо, російська пропаганда та сам путін відчайдушно намагаються нав'язати російському суспільству ідею про боротьбу з "українським неонацизмом", не маючи жодних інших способів виправдати віроломний напад на Україну.

Статті

Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Всі статті