На кордоні України та Польщі не працюють два пункти пропуску через несправність системи

На кордоні з Польщею через несправність системи тимчасово не працюють пункт пропуску "Смільниця" та місце пропуску поза пунктом пропуску "Нижанковичі". Про це повідомляє ДПСУ у Телеграм 3 грудня.

"Оформлення осіб та транспортних засобів не здійснюється через несправність бази даних митної служби. Просимо врахувати цю інформацію під час планування поїздок через українсько-польський кордон", - зазначили у Держприкордонслужбі.

Нагадаємо, що Польща посилить перевірку вантажівок на польсько-українському кордоні.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті