На кордоні РФ з окупованим Донбасом через снігопад утворився 50-кілометорний затор. За скарги губернатору банять

Через снігопад, що обрушився на Ростовську область РФ, траса М-4 "Дон" зупинилася в 50-кілометровому заторі. Про це пишуть російські ЗМІ.

"Ми стоїмо на трасі з половини дванадцятої. Нікого взагалі немає, ніхто не чистить. Обмерзли вже всі. Люди натовпами на заправку йшли, кілометра два, два з половиною. Тягли дітей, ішли з каністрами - там кафе. Мабуть, бензин у людей закінчується", - цитують вони слова застряглих на трасі.

Одна з жінок поскаржилася на те, що відбувається, у коментарях Телеграм-каналу губернатора Ростовської області Василя Голубєва, за що була заблокована. Окупаційна влада "ДНР/ЛНР" нічого не повідомляє про ситуацію як на дорогах підконтрольної їм території, так і на незаконних пунктах пропуску на українсько-російському кордоні.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті