На Хмельниччині після знаходження у ТЦК померла молода людина. Мати подає скаргу до Міноборони

Жителька Хмельницька Наталія Антонюк подала скаргу у Міноборони через смерть сина, якого затримала місцева ТЦК. У терцентрі запевняють, що не мають до цього відношення. Про це йдеться на сторінках у Фейсбук постраждалої та відповіді пресслужби Хмельницької обласної ТЦК та СП.

"27 березня 2024 року в магазині на вул. Тернопільській у м. Хмельницькому нашого сина Панасюка Андрія захопило тцк. У приміщенні на вул. Проскурівській, 35 над ним познущались, погрожували. В Андрія піднявся тиск, його не випускали з приміщення та на прохання надати допомогу, відповіли, що під Авдіївкою допоможуть. Лікарі Хмельницької міської лікарні боролись самовіддано за його життя 2 доби, терміново у ніч з 27 на 28 березня зробили нейрохірургічну операцію. Велика їм подяка. Але, ураження головного мозку виявились несумісними з життям. Учора ми Андрія поховали. Дві останні прижиттєві світлини Андрія: до відвідування тцк і після. Хай душа невинно загиблого упокоїться разом з праведниками. Вічна пам'ять. Нехай його кати пам'ятають ці фото. Офіційна скарга в МО подана", - пише мати померлого.

У Хмельницькій ТЦК запевняють, що під час проходження медогляду у чоловіка було виявлено захворювання, і його направили на дообстеження, де він і помер. Тому у терцентрі вважають фейком заяви, що  терцентр застосовував погрози чи ігнорував погіршення стану здоровʼя затриманного чоловіка

.

 

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті