На Хмельниччині під час повітряної тривоги працювала ППО

Сили протиповітряної оборони працювали на Хмельниччині під час повітряної тривоги через загрозу застосування ворогом безпілотників типу "Шахед" в ніч на 4 грудня. Про це повідомив перший заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін у Фейсбуці.

"Під час повітряної тривоги в Хмельницькому районі працювали сили ППО. Станом на цей час повідомлень про постраждалих або пошкодження інфраструктури немає", - йдеться у повідомленні.

Повітряна тривога у Хмельницькій області була оголошена о 1:30 ночі.

У Повітряних силах ЗСУ інформували про "Шахеди" на межі Житомирської, Хмельницької та Рівненської областей, які рухалися на захід.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті