На Хмельниччині готові місця для розселення переселенців з Херсонщини - Верещук

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій підготувало маршрути евакуації для жителів Херсонської області. Про це повідомляє прес-служба міністерства.

Зокрема, людям пропонують евакуюватися поїздами до Хмельниччини. Підготовлені місця для поселення, необхідні запаси продуктів, ліків тощо. Також переселенці з Херсонщини мають отримати обов'язкові виплати у 2 або 3 тисячі гривень, в залежності від соціальної категорії громадян.

"Люди хочуть виїхати, щоб не створювати загроз власному життю. Мотивуйте їх до цього. Особливо жінок з дітьми, маломобільних та людей з особливими потребами", - сказала Ірина Верещук.

Як повідомлялося раніше, в Україні схвалили стратегію політики щодо переселенців до 2025 року

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті