На Херсонщині знищено чотири російські безпілотники

Сили протиповітряної оборони в понеділок 15 травня знищили в Херсонській області чотири російських безпілотних літальних апарати. Про це повідомляє у Фейсбук Повітряне командування "Південь".

"15 травня 2023 року на Херсонщині силами та засобами протиповітряної оборони повітряного командування "Південь" знищено чотири російських безпілотних літальних апарати: 1 розвідувальний БПЛА "Орлан-10", 1 розвідувальний безпілотник "Суперкам", 2 ударних БПЛА типу "Ланцет", - інформує ПК "Південь".

Як повідомлялося, прикордонники "припаркували" два ворожі дрони біля Бахмуту. 

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті