На Херсонщині від ворожого артобстрілу постраждали 9 поліцейських

Дев'ять співробітників поліції постраждали 18 грудня внаслідок артилерійського вогню з боку російських окупантів в Херсонській області. Про це повідомляє Нацполіція у Телеграм

"Минулої доби росіяни атакували поліцейських, які допомагають жителям у деокупованих населених пунктах. Під атаку з БпЛА потрапила слідчо-оперативна група поліції у Тягинці", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляється, окупанти застосували дрон-камікадзе проти службового автомобіля. 

"Вибух пролунав поруч з автомобілем. На щастя, співробітники поліції не постраждали", - зазначають у Нацполіціїі.

Водночас, як наголошується в повідомленні, у понеділок вранці війська РФ відкрили артилерійський вогонь по Дар'ївській громаді.

 

"Ворожі снаряди пошкодили щонайменше сім житлових будинків та адмінбудівлю. Унаслідок обстрілу травмувалися дев'ять співробітників поліції, загрози їхньому життю немає", - інформують у Нацполіції.

Нагадаємо, внаслідок ворожих обстрілів на Донеччині було поранено чотирьох поліцейських. 

Як повідомлялося, російські війська атакували Берислав Херсонської області ударним дроном та поранили поліцейського.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
15.06.2025
15:00

Три відтінки «русского мира», або день чужої країни. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головною темою ЗМІ окупованого Донбасу очікувано стало святкування Дня Росії. Завдання у місцевих пропагандистів було вельми складним. По-перше, треба було щосили показувати, що тимчасово непідконтрольні законній владі Донецька і...
Луганськ
14.06.2025
15:15

Щоденник матері 18-річного добровольця: поранення, сестра, біл-борди з загиблими

«Мамо, через них інші люди гинуть! У нас в учєбці нарік на кухні працював – це огидно! Ти приходиш після марш-броска, а тобі отаке суп наливає! Це огидно! Він займає місце, яке могла б зайняти адекватна нормальна людина з інвалідністю!»
Країна
12.06.2025
18:00

Нова базова соціальна допомога: хто, як та скільки зможе отримати

Із липня цього року в Україні стартує експериментальна програма — базова соціальна допомога. Це новий формат держпідтримки, який має замінити кілька чинних виплат і зробити систему прозорішою та простішою.
Всі статті