На Херсонщині українські партизани ліквідували російського гастролера-пропагандиста Твєтінського

Українські партизани за допомогою міни ліквідували російського гастролера-пропагандиста Твєтінського в Херсонській області 26 квітня. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 27 квітня.

"26 квітня 2023 року у місті Нова Каховка невідомі герої ліквідували російського гастролера Сергія Твєтінського", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що 61-річний уродженець міста Совєтська (РФ) працював на окупованій території Україні пропагандистом й очолював приймальню псевдопартії "Справедлива Росія – ЗА ПРАВДУ", а також активно співпрацював з окупаційною адміністрацією.

"Проте його машину підірвали невідомі герої за допомогою міни й тепер маємо приклад типового життя росіянина: поїхати в чужу країну, до якої ти не маєш відношення, й померти", – йдеться в повідомленні.

Раніше з посиланням на кримських партизанів повідомлялось, що  в окупованому Маріуполі регулярно зникають російські військові.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті