На Херсонщині створять андерграундний культурний центр

У Херсонській області створять андерграундний культурний центр. Про це повідомив у Телеграмі начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін за результатами робочого візиту в область т.в.о. міністра культури та інформаційної політики Ростислава Карандєєва. 

«Обговорили створення на Херсонщині спеціального мистецького простору, який би став крутим артмайданчиком для проведення виставок, культурних заходів та спілкування творчих людей.

Через безпекову ситуацію доводиться «занурюватися» під землю. Будуємо підземні лікарні, а за результатами поїздки МКІП пообіцяв визначиться із об’єктом для андерграундного культурного центру», - написав Прокудін.

За словами начальника ОВА, він розповів Карандєєву про ситуацію з пам'ятками національного, регіонального та місцевого значення на правобережжі області й потреби регіону.

Також Прокудін зазначив, що незабаром артисти обласного театру із музичною програмою відправляться у гастрольний тур безпечними регіонами, аби і там почули голос Херсонщини. Також розглянули можливість презентації проєкту художнього музею ім. О.Шовкуненка у столиці.

Як повідомлялося, 11 квітня з робочою поїздкою на Херсонщині перебував т.в.о. міністра культури та інформполітики Ростислав Карандєєв.

Статті

Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Всі статті