На Херсонщині сапери вивезли з подвір’я та знешкодили напівтонну авіабомбу

На Херсонщині українські сапери вивезли з приватного подвір’я та знешкодили напівтонну авіабомбу ФАБ-500. Про це повідомляє Телеграм-канал "Оперативний ЗСУ".

"Сапери Держспецтрансслужби знаходять і знищують небезпечні знахідки. Одну з таких - авіаційну бомбу ФАБ-500 - днями група полковника Сергія Кошеля знайшла на одному з подвір’їв в населеному пункті Херсонської області. Бомба пролежала в хліві господаря тривалий період. На звернення місцевих жителів, команда саперів вивезла вибухонебезпечний предмет у безпечне для людей місце, за межі населеного пункту і знищила", - йдеться у повідомленні. 

"Вирва, яка утворилася в результаті  підриву - радіусом 18,5 м та глибиною 6 м. Вибухова хвиля сягає до 1,5 км. Важко навіть уявити, які негативні наслідки могли бути у разі її вибуху в населеному пункті", - зазначили сапери.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті