На Херсонщині рашисти змушують пенсіонерів отримувати паспорти РФ, погрожуючи залишити без пенсії

Російська окупаційна влада чинить тиск на пенсіонерів у Херсонській області і змушує їх отримувати паспорти РФ, погрожуючи залишити без пенсійного забезпечення. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ у вечірньому зведенні станом на 18.00 12 лютого. 

"Противник не перестає тероризувати жителів тимчасово зайнятих ним територій Херсонської області. Цього разу тиску зазнав найнезахищеніший шар - пенсіонери. Ворог змушує їх отримувати російські паспорти, погрожуючи припинити отримання будь-яких пенсій", - йдеться в повідомленні. 

Як повідомлялося раніше, Україна продовжує нараховувати мешканцям окупованої Херсонщини соціальні виплати. 

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті