На Херсонщині поліція фіксує наслідки атак російської армії: постраждало троє людей, серед яких дитина

На Херсонщині внаслідок російських обстрілів постраждала дитина і дві жінки. Про це повідомляє Нацполіція України 10 червня.

"Бериславський та Херсонський райони вкотре перебували під атакою російського агресора. Окупанти здійснили обстріли житлових кварталів з артилерії, били з авіації та скидали боєприпаси з БпЛА. Удари були нанесені по Херсону, Іванівці, Велетенському, Томиній Балці, Янтарному, Молодецькому, Олександрівці, Бериславу, Дудчанах, Осокорівці та Республіканцю. Зранку росіяни атакували Олександрівку із безпілотника", - йдеться у повідомленні.

Внаслідок вибуху постраждали троє людей: у 9-річної дівчинки та 33-річної жінки гостра реакція на стрес, у 53-річної жінки контузія, мінно-вибухова та черепно-мозкова травми.

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті