На Херсонщині під російським вогнем загинули 6 піротехніків

Під час виконання завдань з розмінування на Херсонщині піротехніки ДСНС потрапили під обстріл. Шестеро спеціалістів загинули, двоє зазнали поранень. Про це повідомила ДСНС у Телеграм 6 травня.

"Сьогодні ДСНС втратила частину своєї родини. Під час виконання завдань з розмінування на Херсонщині, наші піротехніки потрапили під обстріл. Шестеро наших спеціалістів загинули. Ще двоє, з них одна жінка фельдшер, -  отримали поранення та наразі госпіталізовані", - ідеться у повідомленні.

Також російським вогнем була знищена техніка.

У ДСНС додали, що терористи продовжують порушувати всі норми міжнародного права, обстрілюючи фахівців, які не перший місяць намагаються розмінувати територію, яку окупанти щільно закидали боєприпасами.

Як повідомлялося, за добу 5 травня у Харківській області ДСНС ліквідувала понад 120 вибухонебезпечних предметів. 

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті