На Херсонщині на російській міні підірвався тракторист

У Бериславському районі Херсонщини під час польових робіт на російській міні підірвався тракторист. Про це у Телеграм повідомляє Херсонська ОВА.

"У полі поблизу села Степне через детонацію вибухонебезпечного предмета постраждав 59-річний чоловік. В потерпілого - вибухова та черепно-мозкова травми, уламкові поранення голови, контузія. У стані середньої тяжкості його доставили до лікарні. Медики надають необхідну допомогу", - йдеться у повідомленні.

"Мінна небезпека на Херсонщині залишається надзвичайно високою. Більшість полів є потенційно замінованими. Спершу їх мають обстежити сапери і тільки потім працювати технікою. Не наражайте себе на смертельну небезпеку!", - закликає ОВА.

Як повідомлялося, на Херсонщині під час польових робіт поблизу села Тополине тракторист наїхав на вибухонебезпечний предмет, чоловік загинув.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті