На Херсонщині евакуйовано вже 1700 жителів - ОВА

Голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін повідомив про евакуацію 1,7 тис. жителів області, які постраждали внаслідок підтоплень, спричинених підривом російськими окупантами дамби Каховської гідроелектростанції в ніч на вівторок. Про це він повідомив у Телеграм

"У Херсонській області триває евакуація населення. Ситуація контрольована. Станом на 13:00 евакуйовано 1 тис. 700 осіб", - сказав Прокудін у відеозверненні, розміщеному в його телеграм-каналі в середу.

Водночас, за його словами, російські окупанти продовжують обстріли житлових кварталів Херсона, "наражаючи на смертельну небезпеку людей, які рятують і рятуються від великої води". Також Прокудін повідомив про хакерську атаку, що сталася на гарячу лінію облдержадміністрації.

Як повідомлялося, у Херсонській області внаслідок підриву окупантами дамби Каховської ГЕС фактично підтоплено 29 населених пунктів, із них 19 - на підконтрольній Україні території, а 10 - під тимчасовою окупацією.. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
29.04.2026
11:58

«Давно пора зрівняти з землею Рені. Румуни збудяться, сморід буде неймовірний». Російські ЗМІ про Україну

"Виглядає як ідеальний образ майбутнього президента. Для України політичні амбіції Буданова - це «секрет Полішинеля". Його особисті рейтинги можна порівняти з рейтингами іншого улюбленця української публіки - Валерія Залужного"
Донбас
26.04.2026
14:26

Мешканцям «ДНР» і «ЛНР» на папері намалювали генеральні плани відродження, але грошей поки що немає… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головними ньюсмейкерами для ЗМІ окупованого Донбасу стали фахівці Єдиного інституту просторового планування (ЄІПП). Вони з гастролями приїхали до Луганська та Донецька з Москви і пообіцяли місцевим царям золоті гори. Практично вся...
Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Всі статті