На Херсонщині підірвався автомобіль із співробітниками "Укрзалізниці"

На деокупованій території Херсонщини на міні підірвався автомобіль з робітниками "Укрзалізниці", повідомляють про шістьох постраждалих. Про це інформує перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін в ефірі телемарафону "Єдині новини" 13 листопада.

"Сьогодні стався трагічний інцидент, коли автомобіль зі спеціалістами Укрзалізниці, перебуваючи на сільській дорозі з шістьма фахівцями, вибухнув на міні. На щастя, всі живі", — повідомив Єнін.

Заступник міністра внутрішніх справ також звітував, що в неділю вибухотехніки обстежили на Херсонщині близько 3 гектарів території: виявлено майже 40 небезпечних предметів.

Нагадаємо, секретар РНБО Олексій Данилов застерігав, що величезна територія Херсонської області замінована росіянами і закликав не поспішати повертатися українців на території, що звільнилися.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Донбас
21.12.2025
16:01

Про Пушиліна або добре, або нічого… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня деякі публікації донецьких ЗМІ дуже нагадували надгробні промови. Місцеві та російські політологи, колеги по роботі, говорячи про ватажка «ДНР», з придихом розповідали, як чудово він минулого року керував «молодою республікою», як...
Світ
19.12.2025
09:00

Фінський досвід та уроки для України

Війну РФ проти України часто порівнюють із «Зимовою війною». Аналогій та паралелей справді багато. Але, хоча історія повторюється, вона ніколи не повторюється один до одного.
Всі статті