На Харківщині окупанти намагаються наступати у бік Гусарівки, бої продовжуються – Генштаб

Російські окупанти на Харківщині намагаються наступати в районі Гусарівки, бойові дії продовжуються. Про це 4 серпня повідомляє Генштаб.

"На Харківському напрямку противник здійснив спробу наступу у напрямку Байрак – Гусарівка, бойові дії тривають", - повідомляють українські військові.

Крім цього росіяни також обстрілювали з танків, ствольної та реактивної артилерії цілу низку населених пунктів. Крім власне Харкова під обстрілами опинилися Лебʼяже, Борщова, Дементіївка, Коробочкине, Великі Проходи, Руські Тишки, Старий Салтів, Прудянка, Питомник та Цупівка.

Раніше повідомлялося, що українські війська відбили атаки рашистів на Піски, бої під Мар'їнкою та Кодемою продовжуються.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті