На Харківському напрямку Сили спецоперацій взяли у полон двох військових РФ і ліквідували чотирьох

На Харківському напрямку бійці Сил спеціальних операцій Збройних сил України взяли у полон двох російських військовослужбовців і ще чотирьох, які чинили опір, знищили. Про це командування Сил спецоперацій повідомляє у Facebook. 

Повідомляється, що ператори 8-го полку спеціального призначення ССО ім. Князя Ізяслава Мстиславича спільно з бійцями 92-ї ОШБр ім. кошового отамана Івана Сірка, провели зачистку в одному з населених пунктів на Харківщині. Під час операції чотирьох військовослужбовців рф, які зайняли цивільну будівлю та чинили опір, знищено. Ще двох взято в полон.

 “Полонених окупантів очікує допит, а в подальшому – обмін на наших військових. Працюємо спокійно, виважено, результативно”, – зазначили оператори ССО, задіяні до оборони Харківщини.

Як повідомлялося, на півночі Вовчанська росіяни беруть в полон і розстрілюють місцевих жителів.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті