На Харківщині проведуть примусову евакуацію у 47 населених пунктах

На Раді оборони Харківської області  ухвалили рішення про примусову евакуацію родин із дітьми у 47 прифронтових населених пунктах. Про це повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов у Телеграм 11 квітня. 

"Мова йде лише про близькі до кордону з рф населені пункти Харківського, Богодухівського та Ізюмського районів. За нашою інформацією, у визначених населених пунктах проживають 182 дитини", - написав Синєгубов.  

За його словами, міста Харкова це рішення не стосується. 

Як зазначив очільник Харківської ОВА, уже визначені маршрути евакуації та заброньовані місця тимчасового проживання людей. 

Як повідомлялося, внаслідок обстрілу РФ вранці 11 квітня в Харківський області було пошкоджено ТЕЦ, яка заживлює Харків, і повністю зруйнована трансформаторна підстанція

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті