На Харківщині під російський обстріл потрапили вагітна жінка та 8 дітей

Упродовж минулої доби в Україні зафіксовано майже 600 ворожих обстрілів, внаслідок яких постраждали понад 60 цивільних осіб. Про це у Телеграм вранці 1 червня повідомляє глава МВС Ігор Клименко. 

"Ворог вдарив по енергетичних та цивільних обʼєктах. ДСНС оперативно ліквідували всі пожежі на обʼєктах критичної інфраструктури. На Львівщині внаслідок атаки травмовано 4 людини", - пише міністр. 

Крім того, росія поцілила по базі відпочинку на Харківщині. Постраждало 12 осіб, серед яких вагітна жінка та 8 дітей віком від 3 до 17 років. У всіх постраждалих стан середньої важкості, в однієї дитини - гостра реакція на стрес. 

"А в Нікополі на Дніпропетровщині ворожий FPV-дрон атакував маршрутний автобус. Поранено 4 особи, серед яких дитина", - констатував Клименко.  

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Донецьк
29.07.2025
11:16

Вижити без води: як окупанти довели Донецьк до гуманітарної катастрофи

За чотири години треба встигнути набрати запаси на три дні, наповнити всі можливі ємності, вимитися, попрати одяг і ще залишити воду для туалету. Мешканці називають це знущанням, бо вода нерідко буває відсутня або зникає через годину після запуску.
Всі статті