На Харківщині під час виконання польових робіт підірвався тракторист, його госпіталізовано

Під час виконання польових робіт у Харківській області на невідомому вибухонебезпечному предметі підірвався тракторист. Про це повідомила ДСНС України у своєму Телеграм-каналі.

"6 липня під час виконання польових робіт тракторист натрапив на невідомий вибуховий пристрій, який здетонував, – йдеться в повідомленні. – Подія трапилась біля села Курулька Барвінківської громади".

Зазначається, що тракторист отримав мінно-вибухову травму і госпіталізований до лікарні.

ДСНС звернулась до всіх з проханням бути максимально обережними та завжди пам’ятати про високу мінну небезпеку.

"Не рухайтесь невідомими чи не перевіреними ґрунтовими дорогами. Не чіпайте будь-які підозрілі та незнайомі предмети, – пише відомство. – У разі виявлення підозрілого предмета повідомте про знахідку в ДСНС або Нацполіцію за телефонами "101" або "102".

Раніше повідомлялось, що в Херсонській області на вибухівці підірвався тракторист.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті