На Харківщині на вибуховому пристрої підірвався співробітник обленерго

Біля села Нова Гусарівка Балаклійської територіальної громади Харківської області на вибуховому пристрої підірвався співробітник "Харківобленерго". Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов у своєму Телеграм-каналі 13 лютого.

"46-річний чоловік отримав серйозну травму та був госпіталізований, – сказано в повідомленні. – Зараз медики надають йому усю необхідну допомогу".

Синєгубов нагадав, що мінна небезпека на Харківщині залишається дуже високою і закликав усіх бути максимально уважними та обережними.

"Пересувайтеся тільки перевіреними шляхами, не виходьте на узбіччя, не відвідуйте ліси, лісосмуги, поля, – написав голова ОВА. – У разі виявлення підозрілого предмета в жодному разі не чіпайте його, одразу звертайтесь до ДСНС".

Раніше повідомлялось, що на Херсонщині авто з мирними людьми підірвалося на міні окупантів.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті