На фронті в Україні загинув доброволець із Іспанії

Під час бойових дій в Україні минулого тижня загинув 26-річний уродженець Каталонії на ім’я Пау, який долучився до українського війська як доброволець. Про це з посиланням на ABC повідомляє "Європейська правда".

Міністерство закордонних справ Іспанії підтримує зв'язок із родиною загиблого. Мадрид готується до репатріації його тіла.

Чоловік загинув кілька днів тому, "захищаючи українську позицію, яка зазнала російського нападу", пише ABC.

За інформацією ЗМІ, Пау прибув в Україну самостійно й долучився до сил оборони України після того, як здобув військову підготовку. Не уточнюється, у складі якого підрозділу він воював.

Відомо, що у травні 2022 року 12 іспанців приєдналися до Міжнародного добровольчого легіону, який об’єднує іноземців, що воюють проти росіян під час їхнього повномасштабного нападу на Україну.

Наразі точно невідомо, скільки іспанців воюють в Україні та скільки з них загинули.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті