На фронті кількість бойових зіткнень зросла до 95 - Генштаб

Станом на 19:00 середи кількість бойових зіткнень на всій лінії фронту зросла до 95. Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

"Від початку дня ворог нарощує темпи наступальних і штурмових дій, шукає шляхи, щоб вклинитися в нашу оборону і спробувати вибити українські підрозділи із зайнятих рубежів. Українські захисники дають гідну відсіч окупантам, знищують особовий склад і техніку", -йдеться у зведенні. 

На Харківському напрямку ворог здійснив чотири безуспішні атаки в районі Вовчанська і Липців. У другій половині дня окупанти завдали удару чотирма КАБами по цивільній інфраструктурі Харкова і його околиць.

На Куп'янському напрямку ЗСУ від початку доби відбивали 10 ворожих штурмових дій біля Синьківки, Новоселівки та Стельмахівки. Наразі там тривають ще два бойові зіткнення. Противник завдав удару чотирма КАБами по Новоосиновому, двома бомбами - по Ківшарівці, однією - по селу Пристін.

На Лиманському напрямку противник 10 разів атакував у районах Тернів, Макіївки та Греківки. Один бій ще триває. Ворожа авіація завдала удару двома КАБами по Григорівці. Попередньо втрати ворога на цьому напрямку становлять 88 окупантів, дві ББМ, 75 БпЛА і два автомобілі.

На Сіверському напрямку окупанти здійснювали шість штурмів українських позицій біля Верхньокам'янського та Роздолівки. ЗСУ відбили дві ворожі атаки, ще чотири - тривають. Зазначається, що ситуація напружена.

На Краматорському напрямку кількість ворожих атак зросла до 17. "Ворог шукає шляхи, щоб вклинитися в нашу оборону в районах Іванівського, Нового, Калинівки, Північного, Андріївки та Богданівки. Сили оборони дають гідну відсіч окупантам, 13 штурмових дій відбито, ще чотири тривають", - повідомляють у Генштабі.

За попередньою інформацією, втрати ворога на цьому напрямку становлять 128 окупантів, вісім ББМ і п'ять автомобілів.

На Покровському напрямку ворог 36 разів атакував оборонні рубежі українських захисників, із них 30 штурмів були безуспішними, шість ворожих атак - тривають.

На Курахівському напрямку відбулося 10 бойових зіткнень, українські захисники відбили шість атак агресора, ще чотири тривають. По Костянтинівці ворог завдав авіаудару КАБом.

Як повідомлялося, ГУР МО ідентифікувало російських убивць чотирьох українських військовополонених. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
04.02.2026
10:00

«Ніякого перемир’я. Треба розчавити укрофашистську гадину». Російські ЗМІ про Україну

"Ми не просто боремося з солдатом в окопі. Ми методично і професійно руйнуємо систему, яка дозволяє цьому солдату існувати як бойовій одиниці. Це складна, але вкрай ефективна робота"
Країна
03.02.2026
15:00

Чому у січні 2026 року ВПО залишилися без виплат, та що робити

Йдеться про сотні тисяч людей, які залишилися без грошей у зимовий період, у розпал війни та відключень електроенергії. Для багатьох із них припинення пенсії означає неможливість оплатити житло, ліки або базові потреби.
Світ
02.02.2026
18:29

“Зараз головна проблема – це сама кількість російських дронів”. Західні медіа про Україну і війну

Лише шість відсотків заявили, що надавали допомогу учасникам “спеціальної військової операції” Росії. Ілля Костюков, політичний активіст і адвокат з Бєлгорода, каже, що багато солдатів просять його допомогти їм розірвати військові контракти...
Всі статті