На фронті кількість бойових зіткнень зросла до 70 - Генштаб

Станом на 16.00 16 червня кількість бойових зіткнень на лінії фронту зросла до 70. Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

На Харківському напрямку ворог із району російського Бєлгорода завдав удару двома УАБами по Графському, одним УАБом - по Вовчанську.

На Лиманському напрямку противник здійснив 8 атак у районах Макіївки, Невського, Дружелюбівки та Греківки. ЗСУ відбили 3 штурмові дії, ще 5 бойових зіткнень тривають. Також ворог завдав авіаудару сімома НАРами біля Серебрянського лісу.

На Краматорському напрямку окупанти здійснили 3 невдалі спроби потіснити українські підрозділи із займаних позицій на захід від Іванівського та біля Андріївки.

На Торецькому напрямку ворог завдав удару керованою авіаційною бомбою по Новополтавці.

На Покровському напрямку відбулася найбільша кількість бойових зіткнень, ворог здійснив 24 атаки на позиції Сил оборони України в районах Новоолександрівки, Євгенівки, Новоселівки Першої, Сокола та Уманського. Українські захисники стримують натиск і відбили 18 ворожих штурмів, 6 бойових зіткнень - ще тривають.

Також на цьому напрямі противник завдав 2 удари п'ятьма УАБами по Воздвиженці, 2 удари чотирма УАБами - по Криничній; ворог скинув по дві керовані авіаційні бомби на Водяне Друге, Тарасівку, Нову Полтаву, Прогрес; один УАБ і дванадцять НАР - на Новоселівку Першу.

На Курахівському напрямку тривають бої біля Красногорівки, Георгіївки, Парасковіївки, Водяного та Костянтинівки. Загальна кількість атак тут зросла до 8, половину з них ЗСУ відбили.

На Времівському напрямку противник здійснив 8 безуспішних атак на позиції Сил оборони. Триває бій у районі Старомайорського.

На Гуляйпільському напрямку ворог завдав удару однією керованою бомбою по Варварівці, 16 НАРами - по Чарівному.

На Придніпровському напрямку агресор вчетверте за день безуспішно спробував атакувати українські позиції поблизу Кринок.

Як повідрмоялося, у районі Вовчанська окупанти методично сточують свої підрозділи. 

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті