На фестивалі в Каннах презентували фільм про смерть Путіна

На Каннському фестивалі представили фільм про смерть Путіна, - пише ТГК Bild 20 травня.

"У ці дні на півдні Франції проходить 77-й Каннський міжнародний кінофестиваль. Польський режисер Патрік Вега представив фільм "Путін" про приблизно 60 років життя російського диктатора. Як розповів Вега, наприкінці головний герой помирає, "це має бути хеппі енд". Як повідомляє кореспондент BILD Тобіас Рендер, в одній зі сцен Путін випорожнюється в штани на лікарняному ліжку", - йдеться у повыдомленні.

Зазначається, що картина знята за допомогою штучного інтелекту. Вега стверджує, що розробив нову технологію. Вона ґрунтується не на обробці за допомогою ШІ реальних фотографій Путіна, а на створенні віртуального актора з обличчям і фігурою диктатора.

"Це перший фільм, у якому використовується ця технологія", - сказав режисер.

Фільм уже продано в більш ніж 50 країн, включно з Німеччиною. Він вийде в прокат 26 вересня.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті