На Донеччині затримали жителя Костянтинівського району, який зливав ФСБ дані про ЗСУ

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури мешканцю с. Марково Костянтинівського району повідомлено про підозру у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України). Про це повідомив відділ інформаційної політики Донецької обласної прокуратури 29 березня.

У червні 2022 року, будучи прихильником "руського миру", чоловік добровільно погодився надавати представнику іноземної держави допомогу в проведенні підривної діяльності проти України.

З власного мобільного телефону через месенджер "Telegram" він відправляв співробітнику ФСБ РФ текстові повідомлення щодо розташування та переміщення особового складу й техніки Збройних Сил України на території с. Олексіївка Волноваського району і смт. Гостре Покровського району.

Як повідомлялося, у Львові затримано інформаторку, яка під виглядом переселенки збирала дані про ЗСУ. 

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті