На Донеччині за добу загинуло ще двоє людей, четверо поранені

За добу російська армія вбила на Донеччині ще двох людей, чотири людини дістали поранення. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко у Телеграм.

"За 2 червня вдалося уточнити інформацію щодо 2 загиблих у Торецьку. Крім того, за добу 4 людини в області дістали поранення", - зазначив Кириленко.

Він додав, що наразі неможливо встановити точну кількість жертв у Маріуполі та Волновасі.

Як повідомлялося, внаслідок російського удару по Торецьку вночі 2 червня в місті загинула людина. 

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті