На Донеччині за добу від російських обстрілів загинуло 2 мирних мешканця

Внаслідок обстрілів у Донецькій області за минулу добу загинуло двоє жителів Воскресенки. Про це повідомляє в.о. голови Донецької ОВА Ігор Мороз у своєму телеграм-каналі 26 листопада.

"За 25 листопада росіяни вбили 2 жителів Донеччини — у Воскресенці", - зазначив Мороз. 

Також в.о. голови ОВА повідомив про одного пораненого мирного мешканця у Калиновому.

За інформацією Ігоря Мороза всього від початку повномасштабного вторгнення росії в України у Донецькій області загинуло 1780 та поранено 4330 мирних мешканців.

В.о. голови ОВА підкреслив, що загальна кількість жертв російської агресії вказана без урахування Маріуполя та Волновахи.

Як повідомлялось раніше, на Донеччині обстрілами рашистів пошкоджено майже 20 будинків, знищено 2 автівки.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті