На Донеччині з села біля лінії фронту евакуювали останню дитину

14-річний Рамір став останньою дитиною, яку «Білі янголи» евакуювали з села Прогрес, яке знаходиться за три кілометри від фронту та постійно зазнає обстрілів з боку окупантів. про це 18 червня пише поліція Донецької області.

"Трагічна подія змусила матір хлопчика прийняти рішення про евакуацію. Авіабомба, скинута окупантами, влучила в сусідський будинок і вбила 67-річну мешканку. Жінка усвідомлювала, що їхня оселя може стати наступною мішенню", - пишуть правоохоронці.

Під час евакуації родини росіяни відкрили по селу вогонь з артилерії. Перечекавши обстріл, поліцейські безпечно доставили маму з сином до шелтера в Покровськ.

До початку війни в Прогресі Покровського району мешкало 17 дітей.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті