На Донеччині з лінії фронту за добу евакуйовано 437 людей, у тому числі 16 дітей

За минулу добу росіяни 15 разів обстріляли населені пункти Донеччини, з лінії фронту евакуйовано 437 людей, у тому числі 16 дітей. Про це повідомив у Телеграм очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін. 

Він також розповів про оперативну ситуацію по області станом на ранок 6 квітня.

"Волноваський район. У Богоявленці Вугледарської громади обстріляне агропідприємство.

Покровський район. У Пушкіному Покровської громади поранено 2 людини. У Курахівській громаді під вогнем Курахове, Гостре, Янтарне і Берестки.

Краматорський район. У Лиманській громаді пошкоджено 6 будинків у Новому. У Костянтинівській громаді обстріляні Біла Гора, Диліївка та Олександро-Шультине.

Бахмутський район. У Часовоярській громаді пошкоджені 13 приватних будинків, багатоповерхівка і промислова будівля. У Торецькій громаді у Нью-Йорку пошкоджено 5 будинків і адмінбудівлю, у Залізному — адмінбудівлю, у Щербинівці — приватний будинок. У Сіверську пошкоджено нежитлову споруду", - повідомив очільник ОВА. .

Як повідомлялося, окупанти обстріляли поліцейських, які евакуювали людей з Авдіївського напрямку. 

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті