На Донеччині внаслідок російського обстрілу поранено 6 шахтарів

На Донеччині внаслідок обстрілу 16 травня поранено 6 шахтарів. Про це у Телеграм повідомляє Міністерство енергетики України.

"Сьогодні зранку ворог завдав удару по території одного з державних вугледобувних підприємств на Донеччині. Поранено 6 шахтарів. Також обстрілом пошкоджено будівлю адміністративно-побутового комплексу підприємства!, - йдеться у повідомленні.

"Усім пораненим надається необхідна медична допомога. Наслідки атаки уточнюються", - зазначає Міненерго.

Як повідомлялося, за добу ще двоє жителів Донеччини вбиті російськими обстрілами, пошкоджено 20 цивільних об’єктів.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті