На Донеччині цьогоріч попередили порушень у публічних закупівлях на 1,1 млрд гривень

Порушення під час проведення публічних закупівель на 1,1 млрд гривень попереджено у Донецькій області цьогоріч. Про це повідомили у пресслужбі Управління Східного офісу Держаудитслужби.

З початку року фахівці управління провели 174 заходи фінансового контролю, зокрема 164 моніторинги та 3 перевірки закупівель, 5 ревізій та 2 аудити, охопили контролем 5 млрд гривень коштів і майна.

Було зафіксовано порушень та недоліків на суму 1 млрд 841 млн гривень. 

«Завдяки роботі аудиторів попереджено та усунуто порушень законодавства у сфері закупівель на 1 млрд 100 млн гривень, забезпечено відшкодування втрат ресурсів, усунення інших фінансових порушень на суму 55,5 млн грн, упереджено втрати ресурсів внаслідок неефективних управлінських дій на суму 11,5 млн гривень», - йдеться у повідомленні.

До Держфінмоніторингу надіслано 4 інформації щодо запобігання та протидії легалізації злочинних доходів на суму фінансових операцій 144,8 млн гривень.

За порушення фінансової дисципліни та законодавства про закупівлі 11 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 5 - до дисциплінарної. На адресу 3 об’єктів контролю направлені попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

Як повідомлялося, майже 100 млн грн витратили на відновлення зруйнованого водогону у Святогірську, але він так і не запрацював.

Статті

Країна
17.01.2025
17:00

Житлові програми для ВПО у 2025 році: субсидії, кредити, компенсації

Згідно з умовами цього проєкту, кредит на житло видається під 3% річних на термін до 30 років та з початковим внеском від 6% вартості. 
Країна
16.01.2025
17:00

Економіку тягнуть із «тіні»: що відбувається?

Красти мільярди гривень на фіктивних операціях з ПДВ – неможливо без співучасті податківців. На найвищому рівні. Залишатися при цьому безкарними неможливо без належного прикриття в силових органах...
Країна
15.01.2025
16:14

Михайло Гончар: Придністров'я, за задумом Кремля, має відіграти роль жертви "фашистських режимів" у Києві та Кишиневі

Російський газ постачався за певною двосторонньою угодою. Для Придністров'я він був практично безкоштовним, а борги вішалися на офіційний Кишинів. Таким чином, ще в 90-х був накопичений гігантський борг для Молдови, який пред'являвся на кілька...
Всі статті