На Донеччині стартувала акція до Дня вишиванки: "Вишиваю волю – Вишиваю долю"

На Донеччині стартувала обласна культурно-мистецька акція до Дня вишиванки: "Вишиваю волю – Вишиваю долю". Про це повідомляє Донецька ОВА 19 квітня.

"З метою популяризації серед мешканців Донеччини символів українського народу, підвищення обізнаності громадськості щодо важливості збереження та розвитку культурної спадщини з 18 квітня по 16 травня 2024 року облдержадміністрацією проводиться культурно-мистецька акція «Вишиваю волю – Вишиваю долю». Програма акції передбачає створення творчими групами фотозон – імітацій вишитого полотна з елементами закодованих слів: ВОЛЯ, ДОЛЯ, ДОНЕЧЧИНА, а також їхню презентацію 16 травня 2024 року на заходах, присвячених Дню вишиванки", - йдеться у повідомленні.

За перебігом акції та висвітленням етапів творчого процесу слідкуйте на сайті облдержадміністрації та сторінках соцмереж під хештегом #ВишиваюВОЛЮ_ВишиваюДОЛЮ.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті